O mně

Už jako dítě jsem obdivovala fotografy, byla jsem fascinována celým procesem focení a snila o tom, že budu jednou stát na jejich místě já. Tak se stalo v roce 2015, kdy jsem svůj sen naplnila a otevřela si v Brně dětský fotoateliér.

focení batolat

Narodila jsem se 26. dubna 1989 ve městě Oděsa a většinu svého dětství jsem prožila u moře. Po absolvování oboru Mezinárodní vztahy na Oděské Národní Universitě, jsem odešla do České republiky s úmyslem pokračovat ve studiu na Masarykově Univerzitě v oboru Aplikovaná informatika.

V roce 2013 jsem začala pracovat v bance, nejprve jako poradkyně pro retail, později v hypotečním oddělení. Ačkoliv na toto období ráda vzpomínám a opravdu si cením získaných zkušeností, cítila jsem, že moje místo je ve světě fotografie.

Nejprve jsem fotila o víkendech, ale v květnu roku 2015 jsem se rozhodla otevřít si vlastní fotoateliér.

Fotografování jsem se učila u známých fotografů, zároveň jsem se účastnila mezinárodních workshopů v oboru fotografování novorozenců a těhotenství. Stále sleduji nové tendence a nepřestávám se vzdělávat. Každým dnem se snažím zlepšovat a posouvat dále.

Kromě toho jsem milující žena a maminka úžasné dcerky.

happy wheels