Reference

Proč je důležité psát reference?

Je těžké posuzovat kvalitu služeb jen podle fotek nebo podle toho, co o sobě člověk napíše sám. Proto hledáme reference všude kde můžeme, na Internetu, na Facebooku, ptáme se známých, kamarádů.

Mnohdy nevíme, co od focení očekávat. Jak to probíhá? Kde se fotí?  Jaká je fotografka? Řekne mi, co mám dělat a jak se tvářit, nebo ne?

Po každém focení se radujete a chválíte mou práci, mnohdy spolu strávíme několik hodin, těšíme se společně z krásy Vašeho dítěte, vymýšlíme krásné kompozice… slovem společně tvoříme vzpomínku na celý život.

Podělte se s ostatními o své zkušenosti a zážitky s focení, popište, jak focení probíhalo, jak jste se cítili a jaké byly výsledky. Váš komentář na těchto stránkách pomůže nejen ostatním zájemcům o focení, ale také mně při mém rozvoji.

Děkuji

Inna

happy wheels

34 Comments

 1. by Rodina Adámková on February 24, 2015  8:03 am Reply

  Když se nám narodil nás syn Jakub chtěli jsem si nechat udělat památku na to jak byl malinký a nádherný.
  Byla nám doporučena skvělá fotografka Inna Guba :-) Její práce a přístup k nám byl ve všech směrech výborný. Přijela k nám domů, přivezla sebou spoustu oblečku a rekvizit a taky dobrou náladu a nápady. A jako výsledek jsou naprosto úžasné fotky našeho Kubíka.
  My můžeme tuto PANÍ fotografku doporučit všem těm co chtějí mít nádhernou památku na celý život v podobě skvělých snímků.
  Ještě jedou Vám moc děkujeme a věříme že to není naposledy co jsme využili vaše služby.
  Rodina Adámková

 2. by Gabriela Gottliebová on February 24, 2015  9:46 am Reply

  Slečnu Innu vřele doporučuji. Je to milá, usměvavá fotografka, která naslouchá přáním zákazníků a vytváří velmi příjemnou atmosféru. Focení jsme si velice užili, navíc jsme strávili příjemný den v Mikulově, a vzniklé fotky jsou přesně podle našich představ. Rozhodně doporučuji všem.

 3. by Hana Plášková on February 24, 2015  11:41 am Reply

  Když jsem Innu poznala a ona se dozvěděla,že mám šestiletou dceru, ihned nabídla svoje služby. Měla spoustu nápadů jak zachytit vztah a lásku mezi mnou a mojí holčičkou. Vše bylo naprosto přirozené, žádné "umělé pózování" Vznikly nádherné fotky v exteriéru i interiéru. Výsledkem jsem byla nadšená a proto plánuji další focení a už se moc těším na profesionálku, která při focení umí vytvořit úžasnou atmosféru. Innu moc doporučuji :-) Hana Plášková

 4. by Iveta Bučková on February 27, 2015  1:09 pm Reply

  Inna fotila mě a mého přítele. Chtěli jsme mít krásné jarní romantické fotky. Focení bylo skvělé, Inna má plno nápadů na netradiční fotky. Vše bylo perfektní :-)! Moc doporučuji!

 5. by Kuthanovi on March 6, 2015  11:03 am Reply

  Inna fotila našeho Tomáška 10 dnů po jeho narození. Protože jsme s tak malým miminkem nechtěli nikam cestovat, ochotně se nabídla, že přijede k nám domů (téměř 60 km), přivezla spoustu krásných rekvizit a strávili jsme společně více než 3 velmi příjemné hodiny. Byla milá a trpělivá a ačkoliv náš malý nechtěl zrovna moc spolupracovat, povedla se jí udělat spousta opravdu nádherných fotek, ze kterých jsme nadšeni. Má úžasný přístup a skvělé nápady, takže jsme rozhodně jejích služeb nevyužili naposledy. Malý už povyrostl, takže plánujeme další focení :)

  Kuthanovi

 6. by Veronika Pallová on March 25, 2015  11:24 pm Reply

  Minulý rok jsme se rozhodli uspořádat svatbu. Inna nám vytvořila fotky, na které je radost pohledět. Fotili jsme také předsvatební foto, které jsme si vysloveně užili. Nyní jsme v očekávání a už se moc těšíme, až nám Inna vyfotí i naše miminko. Inna má spoustu nápadů a výsledek nás vždy mile překvapí. Má velmi obětavý přístup a u focení je sranda:-) Jsme doživotní zákazníci.

 7. by Dáša S. on November 20, 2015  3:42 pm Reply

  Dlouho jsme se s přítelem odhodlávali na "love story" focení, až jsem na facebooku narazila na nabídku paní fotografky Inny. Hned při mailové konverzaci mi byla moc sympatická, nic nebyl problém, se vším velmi ochotně poradila a celým focením nás vedla až k nádhernému výsledku. Fotky byly upravené neskutečně rychle a velmi vkusně bez zbytečné retuše :-) opravdu doporučuji, byl to pro nás zážitek a těšíme se, až si to zopakujeme ;-)

 8. by Barbora S. on December 16, 2015  9:22 am Reply

  Vřele doporučuji fotografku Innu. Jedním slovem je skvělá. Výborná komunikace přes mail, focení naší holčičky a fenky proběhlo za velmi přátelské atmosféry. Následné zpracování fotografii bylo velmi rychlé a výsledek nádherný.
  DOPORUČUJI, DOPORUČUJI, DOPORUČUJI!!!

 9. by Martina Vašíčková on December 16, 2015  7:48 pm Reply

  U kamarádky jsem viděla krásné fotky jejich chlapečka, takže mě zajímalo, kdo je fotil. Dostala jsem tak doporučení na Innu a hned jsem jí napsala, že bych měla zájem o těhotenské focení. Už když jsme si psali, měla jsem výborný pocit a říkala si, že to bude paráda, protože mi to připadalo jako kdybych se bavila s někým, kdo mě dobře zná. Inna podle mé představy navrhla místo (Hrad Veveří), kde se spojilo všechno, co jsem chtěla - krásné prostory, příroda, staré zdi...A fotky dopadly na jedničku! Navíc to byl moc příjemně strávený čas, moc jsme si to s manželem užili. Proto jsme se hned dohodli i na focení našeho chlapečka, jak se narodí. Když bylo malému 6 dní, Inna přijela k nám domů, což bylo skvělé, protože si neumím představit, že bych s tak malým dítětem někam cestovala. Přivezla s sebou spoustu nápadů, krásných rekvizit a dokonce i podlahu! Focení bylo zase skvělé. Inna trpělivě počkala, když bylo potřeba nakojit, případně mi pomohla malého uspat. Výsledné fotky byly opět nádherné. Proto jsme jejích služeb využili i teď v předvánočním čase a máme krásné vánoční fotky pro nás i pro babičky. Jak říká můj manžel, bereme Innu jako osobní fotografku naší rodiny a moc rádi se k ní vracíme. Takže pokud někdo hledá ochotnou, milou fotografku s přátelským a osobitým přístupem, můžu jedině doporučit.

 10. by Rosa on December 24, 2015  1:45 am Reply

  Profesionální přístup fotografky. Fotila nás s bříškem a pak miminko newborn, které celou dobu spinkalo, protože ho paní fotografka dokonale uklidnila. Máme nádherné fotky na památku. Náhled byl hotový ještě ten den a samotné fotky ve špičkové kvalitě za pár dnů. Určitě přijdeme znovu...

 11. by Kateřina Bijová on February 3, 2016  8:38 pm Reply

  Slečnu (doufám, že brzy paní ☺)Innu znám jako skvělého člověka, který dělá svou profesi s maximálním nasazením. Je neuvěřitelná....... co vše dovede pořídit, nakoupit, vyrobit pro to, aby uspokojila svůj pocit v tom, že fotky budou dokonalé, krásné a vždy se k nim do alba budeme s úsměvem vracet. Znám spoustu fotografů, mám mnoho fotek od jiných, ale až Inna dovedla mé představy k dokonalosti. Fotila mnohokrát mé děti a doufám, že moje neuvěřitelně úžasná fotografka dále fotit bude, protože jde do všeho a s dobrým srdcem svou práci vykonává na maximum......Děkuji Inuš

 12. by Lucie Arifović on February 4, 2016  8:49 am Reply

  Chci tímto poděkovat Inně za překrásné fotky. Někdo se pro svou práci rodí a to je přesně Inna!! Má úžasné nápady. S děťátkama to umí, je k miminkům neskutečně jemná a obdivuhodně trpělivá!
  Navíc je moc sympatická a milá.
  Moc se těším až se opět uvidíme :)

 13. by Veronika Polehlová on February 24, 2016  12:11 pm Reply

  Inna, kromě toho, že je skvělá fotografka, je také člověk, se kterým je příjemné spolupracovat. Je vždy pozitivně naladěná a to se odráží i na jejich fotografiích. Dokáže přesně zachytit ty správné okamžiky! A nemusí to být jen okamžiky Vašeho svatebního dne. Innu rozhodně vřele doporučuji, nejen jako fotografku svatebního dne :-)

 14. by Pavlína Lolloková on May 27, 2016  9:58 am Reply

  Na focení naší šestitýdenní holčičky Innou jsem se moc těšila. A i když malá zprvu moc nespolupracovala, Inna byla velmi trpělivá a milá, pomáhala malou uklidnit, po čůrací nebo kakací nehodě hbitě nabídla nové oblečky. Vykouzlila nádherné fotky i z momentů, ze kterých jsem jako přihlížející myslela, že kvůli rozčilování malé nic moc nebude.
  Moc děkuji za trpělivost a něžný přístup! A také za zakomponování mých přání. Máme teď krásnou vzpomínku. Určitě doporučuji a sama plánuji objednat další focení.

 15. by Lucia on June 7, 2016  1:30 pm Reply

  Když někoho práce baví, je to hned znát na výsledcích. Inna Guba je zářným příkladem toho, jak zachytit ty nejkrásnější a neopakovatelné okamžiky v lidském životě. I kdyby se vzpomínky jednou zatoulaly, fotky jsou věcné.

  Zřejmě nebudu děkovat jen sama za sebe, ale i za dalších mnoho spokojených klientů, za její nekonečnou trpělivost, laskavost a vstřícnost i k těm nejmenším bytostem - našim dětem.

  Moc děkujeme za to, že jste, Inno.
  Lucia, Kristinka a Marek.

 16. by Martina Dobiášová on June 7, 2016  3:42 pm Reply

  Slečnu fotografku Innu doporučuji všem, kteří chtějí zažít příjemné focení a očekávají profesionální fotky. Celé focení probíhá v její režii, ale nebrání se ani nápadům zákazníka. Vážím si rychlé komunikace a rychlého a kvalitního zpracování fotek. Absolvovala jsem jak těhotenské focení, tak focení miminka a jsem moc spokojená, zvláště u focení miminka oceňuji láskyplný přístup a opatrnou manipulaci s dítětem. Fotky máme jako nádhernou památku na vzácné okamžiky v našem životě, které už se nikdy nevrátí a nejedna fotka stojí za zarámování ;-)

 17. by Kristýna Srmisková Ludvová on June 12, 2016  3:19 pm Reply

  Skvělý přístup, trpělivost, milé vystupování... Cítila jsem se jako maminka ve společnosti paní fotografky jako doma. Děkujeme!!! Doporučuji ... Kdyby bylo možné dát více hvězdiček, máte je :)

 18. by Veronika Vysoudilová on July 6, 2016  6:39 pm Reply

  S přítelem nemáme rádi focení ... nepřipadneme si ani jeden fotogenický, myslíme si, že fotit nás dva je prostě zbytečně strávený čas. Ale svatba a vše kolem ní nás donutilo hledat fotografa. Na jednom svatebním veletrhu v Brně jsme právě narazili na slečnu Innu.
  Už při ukázkách nás dostala svojí energií, přístupem, laskavostí, pomocí. Proto jsme neváhali a ještě přímo na místě si zarezervovali termín, druhý den zaplatili zálohu a říkali jsme si - tak to vyzkoušíme, bude focení Lovestory, kde se s Innou více seznámíme, ona nás, možná, pošle do lesa zeleného, protože s námi bude šílená spolupráce, ale zkusíme to.... .... ....

  Touto cestou, Inno, bych Ti chtěla hrozně moc poděkovat za naprosto úžasně strávené odpoledne - jsi skvělá mladá žena, se srdcem na dlani, měla jsi super nápady, nechala jsi i nám volnou ruku, nechala jsi nás dělat "hlouposti", neměnila jsi nás - mohli jsme být přirození. O to víc si vážíme Tvé práce, která doopravdy není lehká !!!

  Na svatbu se proto začínáme těšit ještě o to víc, protože víme, že budeme mít TEBE, a že to zase bude příjemně strávené odpoledne, podvečer se skvělými nápady a hlavně v Tvojí přítomnosti, i tím, námi nemilovaným, fotoaparátem. :-)

  DĚKUJEME !!!

 19. by Zuzana Felsingerová on July 22, 2016  8:50 am Reply

  Inna je usmevavá a milá, focení s ní je moc príjemné. Myslím, že je její trpelivost a pečlivost jsou krásnymi dary pro práci s detmi a miminkami, co se pak objeví i na krásnych fotografiích. V našem albu je pár nádhernych fotek od Inny a moc se z nich tešíme! :)) Oblíbil si jí i náš pejsek a co víc k tomu dodat! :))

 20. by Denisa Fialová on July 22, 2016  9:41 am Reply

  Innušku jsem si vybrala, protože jsem chodila kolem atelieru a viděla ji při práci a ve výloze koukala na fotky + na doporučení kamarádky. Srovnávala jsem pak fotky na internetu a rozhodla se pro Innušku. Proběhlo 4 hodinové focení mé 10 denní dcerušky a fotky jsou překrásné. Pokud chcete mít krásné fotky na celý život a fotit je s výbornou profesionálkou a prožím pohodové focení je Inna Guba nejlepší volba. Určitě to nebylo poslední focení. Moc děkujeme.

 21. by Szeinerovi on July 22, 2016  1:25 pm Reply

  S fotografkou Innou bylo radost spolupracovat. Má spoustu skvělých nápadů, díky kterým, vznikly moc nádherné fotky naší rodiny. Moc rádi ji doporučujeme i ostatním.

 22. by Alena on July 22, 2016  6:41 pm Reply

  Focení miminka jsem dostala jako dárek a měla jsem trochu strach jak to s mou nespací holčičkou zvládneme. Focení proběhlo úplně v pohodě, máme spoustu krásných fotek a těším se na další focení, fotografka Inna to s dětmi prostě umí!

 23. by Larinka&Mamka&Tatka&Rockynek on July 23, 2016  1:43 pm Reply

  Fotek Inny jsme si všimli už v porodnici, kde nás moc zaujaly. Od narození naší male princezny jsme s Innou absolvovali již 3 focení a určitě s ní budeme rádi pokračovat, naše Larinka už je stálá zákaznice. Vždycky se s ní bez problémů na všem domluvíme a výsledek je pokaždé super, fotky nejsou nikdy stejné. Už teď se všichni těšíme na další focení...
  Innu všem můžeme jen doporučit.

 24. by Míchaela a Petr on August 5, 2016  4:45 pm Reply

  Spokojený zákazník se vrací ... a my už máme za sebou 2 fáze spolupráce. Napřed focení love story, pak svatby a nyní se chystáme na třetí krok - focení našeho miminka.

 25. by Liškovic on July 31, 2017  3:57 pm Reply

  Inna je skvělá holka! Nejenže najde harmonii a dokáže Vás naladit na dobrou notu, ale hlavně je to výborná fotografka, která vytáhne maximum ze chvíle, kdy se Vám dítě dobře nevyspalo a má všechno focení před sebou! Moc si vážíme, že si na nás udělala čas! Focení bylo od začátku legrace. Rychle nám to uteklo a následně si našla čas nad konzultací fotek! Jsme maximálně spokojení a doporučujeme!

 26. by Inna Guba on June 4, 2018  2:59 pm Reply

  Dnes nam prisli fotky, dakujeme za ich dorucenie. Mate na fotky krasny obal. Budeme ich v nom hrdo vsetkým ukazovať. Este raz ďakujeme za spolupracu, vysledok stojí za to, mame na Terezku ked bola miminko nádhernú pamiatku :-) Vela uspechov a mnoho spokojnych zakaznikov zelame.
  Zemánkovi

 27. by Monika a Robert on July 10, 2018  12:20 pm Reply

  Děkujeme paní Inně za nádhernou vzpomínku naší cca 14 denní Karolínky. Bála jsem se,že to takto malé miminko nezvládne, bude plakat a nebude se mu to líbit, ale jde vidět, že paní Inna to nejen s dětmi, ale hlavně foťákem umí skvěle. Je to profík a milá osoba. Určitě ten kdo váhá jako já na začátku, tak ať vše hodí za hlavu, protože výsledek stojí opravdu za to. Takové fotky by si měla pořídit každá maminka a je to krásný dárek pro celou rodinu. Doma takové fotky určitě nepořídíte a spousta těch krásných oblečků, košíků, deček. Prostě se o nic nemusíte starat, jen dovézt vašeho prcka :)

 28. by Anna a Igor on October 2, 2018  6:27 pm Reply

  Touto cestou chceme poděkovat za profesionální a pozitivní přístup k práci, nezapomenutelný zážitek který se pro nás zvěčnil v podobě skvělých fotek našeho miminka. Hned po vstupu do ateliéru se ponoříte do pěkné atmosféry a jen si užíváte focení, je vidět odborný přístup nejen z hlediska fotografování, ale i v zacházení s miminkem. Rozhodně doporučujeme, je to skvělý rodinný zážitek a pěkně strávený čas!

 29. by Lenka ,Tomáš a Matyášek on November 7, 2018  9:47 am Reply

  Velice chci poděkovat za krásné fotky a zároveň se podělit o pár zážitků z focení. Inna je velký profesionál a má krásný přístup k miminkům. Po 1.5 hodině, kdy malej nechtěl usnout, já začala propadat panice, že žádné fotky mít nebudeme. Inna byla naprosto v pohodě a klidu nikam nespěchala a pomáhala nám malého uspat. Pak už focení probíhalo v pohodě. Fotili jsme v jejím nádherném ateliéru, kde nevíte který obleček, nádobu nebo kočárek si vybrat. Nejraději byste chtěli všechno. Vše bylo završeno, když přišly fotky domu, tak v úžasném balení, že je až škoda je dávat do nějakého alba. Prostě a jednoduše jestli přemýšlíte nad fotkami svého mimča Innu můžu jen doporučit.

 30. by Hana Krejzková on November 20, 2018  10:13 pm Reply

  Jestli doporučuji? Určitě, za mě opravdu skvělá fotografka s naprosto bezkonkurenčníma fotkama. Bohužel jsem u první dcery neměla štěstí a nenašel se na newborn focení termín, tak jsme šli jinam. S druhou dcerkou už jsem to štěstí měla a mám tedy srovnání. Paní Inna je profík, ale její přístup je velmi lidský. Je příjemná, pohodová a má obrovskou trpělivost.
  Na fotografie se nemůžu vynadívat, což jsem u první dcery rozhodně neměla a to fotky byly také pěkné. Ale od Inny jsou přímo božské.

  Doufám, že budu mít ještě tu čest se s touto paní potkat, popovídat a užít si parádní focení. Zvláštní zrovna u mě, nemám focení zrovna v oblibě, ale chci, aby mé dcery měly krásnou památku.

  Závěrem - kdyby bylo hodnocení na hvězdičky a maximální počet byl *****, dávám minimálně **********. Takže pokud nevíte a čtete tuto recenzi, vezměte telefon a neváhejte se domluvit na focení, rozhodně to stojí za to.

  Inno, děkujeme Kudrnovi

 31. by Linda Ocke on November 24, 2018  10:20 pm Reply

  Chtěla bych moc poděkovat za nádherné fotečky, které díky této báječné fotografce máme. Na Innu jsem narazila náhodou, když jsme při procházce na Špilberk míjeli její ateliér, který mě hned zaujal a neváhala jsem doma shlédnout webové stránky a měla jsem jasno, že přesně takové krásné fotky chci mít jako vzpomínku také. Nechali jsme si nafotit nejprve těhotenské fotečky a nedávno i fotky našeho čerstvě narozeného syna. Inna má velice dobrou energii a tak maličký vydržel několika hodinové focení. Inna má krásný vztah k dětem a bylo to opět moc milé setkání a focení jsme si užívali bez slziček. Za nás Innu vřele doporučuji. Nejen, že budete mít doma nádherné fotografie, ale potkáte za fotoaparátem úžasného člověka. Těšíme se na další focení. Innu beru už jako součást naší rodiny, sdílí s námi všechny silné okamžiky života.

 32. by Anna Smětáková on November 24, 2018  10:21 pm Reply

  Inna nám fotila obě děti i mé první těhotenství. Získala si mě svým nádherným přístupem k miminkám. Dostalo mě jak uspává děti hlazením po čele. Moc si cením její pečlivosti a trpělivosti i s námi rodiči. Děkuji za krásnou vzpomínku a těším se na další focení.

 33. by Jitka Umrianová on December 3, 2018  11:41 pm Reply

  Když se nám narodila naše dcera, tak jsem si řekla, že se někam musíme jít vyfotit, aychom si za 50 let vzpomněli na to, jak nám naše dcera rostla před očima. Vybrat ale někoho v Brně, tak velkém městě vůbec nebyl snadný úkol. Strávila jsem dny, možná i týdny nad hledáním a prohlížením si prací různých fotografů, až jsem jednou narazila na paní Innu. Po prohlédnutí si její fotogalerie a přečtení si jejím příspěvku o mně, jsem si řekla, že to je ten náš pravý člověk. Domluvili jsme se na termínu novorozeneckého focení, které proběhlo v jejím ateliéru. Ateliér je krásný, velmi příjemné prostředí, člověk si tam připadá jako ve vlastním obýváku. Paní fotografka je moc milý, pozitivní člověk s hlavou plnou nápadů. Vždy nám ve všem vyšla vstříc, také to opravdu umí s dětmi. I když já, ani přítel nemáme rádi fotografování, tak musím říct, že jsme si to všichni užili, vždy jsme odcházeli usměvaví a s dobrou náladou. Absolvovali jsme už dvě focení a všechno bylo vždy opravdu perfektní. Fotky jsou nádherné, atmosféra je uvolněná, paní fotografka je skvělá. Já za nás opravdu doporučuji, lepšího fotografa v Brně není! Těšíme se na další focení

 34. by Наталья Игнашева on December 11, 2018  2:20 pm Reply

  Инна, добрый вечер! Спасибо большое за восхитительные фотографии) Наш малявочка такой лапочка! Спасибо Вам огромное за Ваши идеи) Мы остались очень довольны!Мы ещё чуточку подрастем, начнём сидеть и непременно снова к Вам на съемку приедем! Огромное спасибо за всю милоту и за оформление! С нетерпением ждём альбом!

Váš komentář

Váš e-mail nebude zveřejněn.

two × two =