Dětské album

Dětské album “Příběh malé velké ratolesti”

Tvoření plné lásky

Na voňavých stránkách této knihy uchováte ty nejvzácnější vzpomínky z dětství Vašeho drobečka, ke kterým se můžete vždy rádi vracet. Své vlastní album bude milovat i vaše dítě a bude si moci dokola prohlížet každou stránku své knihy dětství. Takové album plné rodičovské a dětské lásky jednoduše musíte mít!

Až Vaše miminko povyroste, tak se do toho může také zapojit a pevně věřím tomu, že takto společně strávené chvíle, proměníte ve chvíle plné lásky, které vás budou hřát dlouhý čas.

Objednat album

Podívejte se na video ukázku alba: dětské album

Fotoknihu lze objednat ve dvou variantách: bílý papír nebo hnědý papír.

Album má celkem 48 stránek, připravených na fotografie od narození, až po školní věk Vašeho drobečka. Na stránkách jsou předtištěny texty, pro zachování těch nejdůležitějších okamžiků.

Album má formát 30×30 cm, titulní stránka je vyrobena ze silného kašírovaného papíru, který je zalaminovaný matnou fólií, což zabezpečí dlouhověkost knihy. Jednotlivé stránky jsou vyrobeny z kvalitního papíru (buď hnědého, nebo bílého).
Kniha je opatřena kroužkovou vazbou  pro snadné otáčení stránek.

K velkému formátu přibyl ještě menší brácha… stejně krásný, stejně originální, v barvě bílé a hnědé, velikostí tak akorát, aby se Vám vešel na poličku s knížkami a vzpomínkami. Album má formát 22×22 cm a má celkem 33 stránek.

Na Cool Brno Blog, paní Míša Salačová napsala velmi inspirativní článek, který si můžete přečíst zde: album

Přeji Vám, ať je pro Vás album připomínkou všech těch láskyplně strávených chvil, ve kterých jste toho spolu s miminkem tolik dokázali. A kdykoliv se budete prostřednictvím albumu k těmto krásným okamžikům vracet, tak ať se Vám vše vybaví a připomene Vám sílu Vaší lásky, péče a pohladí Vás po duši.

Objednat album

 

 

Album vzniklo ve spolupráci s Annou Vávrovou.

Uložit

happy wheels