Album

Představuji Vám svá alba:

Svatební album
Dětské album
Kartičky na focení

dětské album svatební album

Alba i kartičky jsou vytištěny na kvalitním tvrdém papíru. Album má formát 30×30 cm, titulní stránka je vyrobena ze silného kašírovaného papíru, který je zalaminovaný matnou fólií, což zabezpečí dlouhověkost knihy. Jednotlivé stránky jsou vyrobeny z kvalitního papíru (buď hnědého, nebo bílého). Kniha je opatřena kroužkovou vazbou  pro snadné otáčení stránek. Svatební album má 44 stránek, dětské 48, připravených na vlepovaní těch nejkrásnějších vzpomínek.

Svatební album obsahuje stránky s předtištěným textem pro zaznamenání nejdůležitějších informací z Vašeho velkého dne a spoustu prázdných stránek pro nalepení fotek v libovolném formátu. V dětském albu jsou na většině stránek předtištěny texty, které Vás budou navádět k zapisování nejdůležitějších okamžiků v životě Vaší ratolesti od narození do první třídy. Jsou zde také rámečky pro fotky v nejklasičtějším formátu 9×13 cm, které Vám usnadní přesné a jednoduché vlepování obrázků.

Kartičky jsou oboustranné a mají rozměr 10×15 cm. Jednu stranu kartičky využijete při focení, na druhou zaznamenáte zajímavé informace o Vašem drobečkovi. Kartičky k Vám přijdou v dárkové krabičce, ve které je můžete i uchovávat.

U alba i kartiček si můžete vybrat ze dvou provedení – bílá a hnědá.

Objednat album nebo kartičky

Album a kartičky vznikly ve spolupráci s Annou Vávrovou.

 

 

 

 

 

 

Uložit

happy wheels